Перач под висок притисок LAVOR HPC PREDATOR 160

Почетна/LAVOR, Перачи под висок притисок/Перач под висок притисок LAVOR HPC PREDATOR 160

Перач под висок притисок LAVOR HPC PREDATOR 160

8,999.00 ден

Перач под висок притисок LAVOR HPC PREDATOR 160 со практични додатоци за лесно и непречено користење во домашни услови.

Опис

Перач под висок притисок LAVOR HPC PREDATOR 160

Технички податоци:

Машина за чистење под висок притисок со практични додатоци за лесно и непречено користење во домашни услови. Поседува пумпа со алуминиумска глава и три клипа, променлива дизна и стандарден сет четки и други додатоци. Опремен е со ергономски поставен  котур за собирање на цревото.

Работен притисок bar 160
Максимална влезна температура на вода ° C 40
Максимален проток на вода l / h 510
Потрошувачка на енергија kW 2,5
Напојување V / Hz 230 / 1 / 50
Кабел за напојување со должина  (метри) 5
Тежина kg 12,5
Црево под висок притисок (метри) 8

Опрема:

  • Интегриран барабан за црево
  • Црево 8 m
  • Пиштол со брзо поврзување
  • Дополнитена четка за бекатон плочки
  • Внатрешен сад за шампон

 

 

Гаранција 12 месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Go to Top