Перач под висок притисок STIHL RE 129 PLUS

Почетна/STIHL, Перачи под висок притисок/Перач под висок притисок STIHL RE 129 PLUS

Перач под висок притисок STIHL RE 129 PLUS

24,799.00 ден

Перач под висок притисок STIHL RE 129 PLUS за дом и градина, со одлични перформанси на чистење и максимален комфорт.

Опис

Перач под висок притисок STIHL RE 129 PLUS

Моќен перач за дом и градина, лесен и едноставен за користење, со одлични перформанси на чистење и максимален комфорт.

Технички податоци:

Перач под висок притисок STIHL RE 129 PLUS

Работен притисок bar 10-135
Максимален работен притисок bar 150
Максимална влезна температура на вода ° C 40
Минимален проток на вода l / h 400
Максимален проток на вода l / h 500
Потрошувачка на енергија kW 2,3
Напојување V / Hz 230 / 1 / 50
Кабел за напојување со должина  (метри) 5
Тежина kg 20
рево под висок притисок (метри) 9

Опрема:

• Интегриран барабан за црево
• Автоматика на исклучување
• Регулација на притисок
• Сет за прскање на средство за чистење
• Црево 9m
• Пиштол за шприцање со анти-дрил кумплунг
• Алуминиумска рачка за транспорт

stihl logo

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Go to Top