Акум. Дупчалка Одвртувач WURTH ABS 18 COMPACT CLASSIC

Акум. Дупчалка Одвртувач WURTH ABS 18 COMPACT CLASSIC

14,999.00 ден

Акумулаторска Дупчалка Одвртувач WURTH ABS 18 COMPACT CLASSIC
Каталошки број: 5717514012

Wurth logo

– Бесплатна испорака
– Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на РАТИ! Како прочитај тука!

Гаранција 3 Години

Опис

Акум. Дупчалка Одвртувач WURTH ABS 18 COMPACT CLASSIC

Карактеристики и предности

  • Компактен дизајн, лесна батериска дупчалка 18V, која обезбедува работа без замор.
  • Индукционен (Brushless) мотор кој обезбедува долг работен век на моторот, намалени трошоци за одржување, подобро искористување на батеријата.
  • Машината се испорачува во куфер со две батерии 2Ah и полнач.

Спецификација на продуктот

Волтажа 18V
MAX момент на затегање 55 Nm
Број на брзини 2
Нето тежина 1.5kg
Ниво на бучава 75dB
Прифат на алатот 1-10mm
Вибрации 0,7 m/s2
Капацитет на батерија 2 Ah Li-Ion
Куфер Да

 

Испорака:

  • 2 x 2.0 Ah Батерии
  • Полнач
  • Во Куфер

 

Wurth logo

 

Гаранција на продуктот 3 години.

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со СН Финансии  нуди опција за купување на производи до 60 рати и со вредност од 6000 до 120.000 денари.

КАКО ДА АПЛИЦИРАТЕ?

1. Изберете производ кој сакате да го купите на рати на нашата интерет продавница www.alatzase.com

2. Известете не нас кој производ сакате да го купите и на колку рати на следниов телефонски број 076 311 600  преку СН Финансии.

3. Ние ја пополнува вашата апликација за купување на рати.

4. По аплицирањето добивате одговор од СН Финансии за 15 минути и ги добивате посакуваните производи од нас за 2 до 3 работни дена.

Услови за добивање на наменскиот кредит преку СН Финансии

За да аплицирате за наменскиот кредит преку СН Финансии, потребно е да ги исполнувате следните услови:

Возраст:

За наменскиот кредит преку СН Финансии може да аплицираат сите државјани на Македонија на возраст помеѓу 18 и 68 години кои поседуваат валидна лична карта или пасош, трансакциска сметка, мобилен телефон и електронска адреса (e-mail).

Редовни приходи:

Редовен месечен приход е еден од условите за да аплицирате за наменскиот кредит преку СН Финансии и тоа да сте во редовен работен однос и со минимална нето плата од 14 500 денари или пензионер на возраст до 68 години и пензија во висина од минимум 12 000 денари.

Потребни документи за аплицирање:

За да аплицирате за наменскиот кредит преку СН Финансии кредит потребно е да имате валидна лична карта или пасош и здравствена легитимација.

Мобилен телефон и електронска адреса (e-mail):

Потребно e да го наведете бројот на Вашиот мобилен телефон и е-адреса (e-mail) за да аплицирате.

Ви треба помош?

Нашите оператори го очекуваат вашиот повик на 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Име

Go to Top