Black+Decker Акум. Ударна Дупчалка BCD003C2K 18V 1.5Ah

Black+Decker Акум. Ударна Дупчалка BCD003C2K 18V 1.5Ah

6,699.00 ден

Black+Decker Акум. Ударна Дупчалка BCD003C2K 18V 1.5Ah

– Бесплатна испорака
– Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

Black+Decker Акум. Ударна Дупчалка BCD003C2K 18V 1.5Ah во куфер

Карактеристики и предности

 • Вибрациска дупчалка/одвртувач со напон од 18V.
 • Доаѓа во куфер со 2×1.5Ah батерии и полнач.
 • Идеален за секакво дупчење и навртување во дрво, метал и пластика и опција чекан за дупчење во ѕид и бетон. Има 2 брзини, 11 позиции кои обезбедуваат прецизна контрола и прекинувач преку кој се регулира брзината.
 • Брзо и едноставно менување на батеријата која држи до 80% во текот на 90 дена без користење, нема потреба да се полни пред секоја употреба.
 • Ергономски дизајн и мека рачка против лизгање која обезбедува удобно користење и LED светло кое ја осветлува работната површина.

Спецификација на продуктот

Модел BCD003
Напон 18v
Тип на батерија Li-Ion
Капацитет на батерија 1.5 Ah
2 Брзини 0-360 / 0-1400 rpm. min
Бртежен момент 45 Nm
Капацитет на стезна глава 10 mm
Број на удари 21000 bpm
Капацитет на дупчење во дрво 25 mm
Капацитет за дупчење во метал 10 mm
Капацитет за дупчење во бетон 10 mm

Пакувањето содржи:

 • 18V Lithium BCD003 Ударна дупчалка
 • 2 x 1.5Ah Lithium-Ion Батерии
 • Полнач
 • Куфер

logo Black and Decker

 

 

 

Гаранција на продуктот 24 месеци.

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Go to Top