Black+Decker BEHTS401C10 Електрична ножица за жива ограда 500W 55cm со кабел 10m

Black+Decker BEHTS401C10 Електрична ножица за жива ограда 500W 55cm со кабел 10m

5,499.00 ден

Black+Decker BEHTS401C10 Електрична ножица за жива ограда 500W 55cm со кабел 10m

Black and Decker logo

– Бесплатна испорака
– Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Гаранција 2 Години

Опис

Black+Decker BEHTS401C10 Електрична ножица за жива ограда 500W 55cm со кабел 10m

Карактеристики и предности

 • Ножица за жива ограда одлична за средување на средно голема жива ограда.
 • Ергономска рачка за поголема удобност и контрола.
 • Назабено сечило кое може да исече гранки со дијаметар до 35 mm.
 • Се испорачува со кабел од 10 m.
 • Ширина меѓу забите: 22mm
 • Должина на сечилото: 55мм
 • Удари во мин: 1835
 • Моќност: 550W
 • Вибрации: 4.1

 

 

Спецификација на продуктот

Модел Black+Decker BEHTS401C10
Моќност 500 W
Ширина на растојанието на забите 22  cm
Број на удари во минута 1835 удари/min
Должина на ножот 55 cm
Втора рачка Да
Јачина на звук 98 dB(A)
Заштитни сечива Да
Тежина 2.54 kg

 

logo Black and Decker

 

 

 

Black+Decker 2 godini garancija

 

Гаранција на продуктот 2 Години.

Информации за испорака:

За нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top