Bosch GSR 180-Li 18V Акумулаторска дупчалка/одвртувач

Bosch GSR 180-Li 18V Акумулаторска дупчалка/одвртувач

13,999.00 ден

Акумулаторска дупчалка/одвртувач BOSCH GSR 180-Li 18V 2 x 2.0Ah во куфер

Каталошки број: 06019F8109

bosch logo

– Бесплатна испорака

КУПИ НА РАТИ!

Регистрирајте го вашиот производ за 3 Години продолжена ГАРАНЦИЈА

Регистрирај се тука!

Опис

Bosch GSR 180-Li 18V Акумулаторска дупчалка/одвртувач

Карактеристики и предности

Акумулаторска дупчалка/одвртувач BOSCH GSR 180-Li 18V 2 x 2.0Ah во куфер  (06019F8109)

 • Сигуренa, моќнa (54 Nm), Акумулаторска дупчалка/одвртувач Bosch GSR 180-Li 18V
 • Издржливост: Дизајниран со робусно куќиште и заштита на ќелиите на батериите ECP
 • Mоторот има лесно достапни четкици за замена за подолг век на алатот
 • LED светло – светилка за осветлување на темни работни области, која исто така дава информации (светло кое трепка) кога е активирана заштитата на ECP на батеријата.
 • Глава со брзо стегање – футер 13мм за работа со бургии со поголеми дијаметри
 • Голема брзина од 1.700 вртежи во минута за лесен напредок при дупчење на метал, дрво и други материјали
 • Две батерии од 2,0 Ah се сосема доволни за удобна работа
 • GSR 180-Li има дури 54 Nm вртежен момент, што во комбинација со 1.700 вртежи дава одлични резултати во сите примени.

Технички податоци

Вртежен момент, макс. (тврдо/меко) 54/21 Nm
Број на вртежи во празен од (1. брзина / 2. брзина) 0 – 450 / 1.700 min-1
Напон на акумулатор 18 V
Тип на футер Брзостезен
Прифат на бургии 1-13mm
Капацитет на батерија 2.0 Ah
Маса на алатот без батерија 1.6 kg
Степени на вртежен момент 20+1
Дијаметар на дупчење во дрво макс. 35 mm
Дијаметар на дупчење во метал макс. 10 mm
Максимален дијаметар на шраф 10 mm

Функции

 • LED светло
 • Две брзини
 • Десен и лев смер на вртежи
 • Електроника
 • Auto-Lock
 • Мекa рачка

Испорака

 • Bosch GSR 180 Li
 • 2 x батерии GBA 18V 2.0Ah
 • Полнач CV AL 1820
 • Пластичен куфер

BOSCH регистрација за 3 години гаранција.

Едноставна постапка:

 1. Пријавете се на страницата на следниов MyBosch линк тука.
 2. Регистрирајте ги вашите Bosch електрични, градинарски и мерни алати за професионална употреба.
 3. Превземете го сертификатот за продожена гаранција.

 

BOSCH 3 godini garancija

 

 

 

 

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Име

Go to Top