Bosch GSR 18V-50 Акумулаторска дупчалка/одвртувач

Bosch GSR 18V-50 Акумулаторска дупчалка/одвртувач

15,499.00 ден

Акумулаторска дупчалка/одвртувач BOSCH GSR 18V-50 2 x 2.0Ah во куфер

Каталошки број: 06019H5000

bosch logo

– Бесплатна испорака

КУПИ НА РАТИ!

Регистрирајте го вашиот производ за 3 Години продолжена ГАРАНЦИЈА

Регистрирај се тука!

Опис

Bosch GSR 18V-50 Акумулаторска дупчалка/одвртувач

Карактеристики и предности

Акумулаторска дупчалка/одвртувач BOSCH GSR 18V-50 2 x 2.0Ah во куфер  (06019H5000)

 • Интелигентен мотор без четкички (BRUSHLESS) за зголемена ефикасност, издржливост и компактност
 • Цврст метален футер и ергономски дизајн за тешки работи
 • 18V Bosch батериски систем – работи со Bosch батерии и полначи со ист напон

Технички податоци

Вртежен момент, макс. (тврдо/меко) 50/24 Nm
Број на вртежи во празен од (1. брзина / 2. брзина) 0 – 460 / 1.800 min-1
Напон на акумулатор 18 V
Тип на футер Брзостезен
Прифат на бургии 1,5 – 13mm
Капацитет на батерија 2.0 Ah
Маса на алатот без батерија 1. 0kg
Степени на вртежен момент 20+1
Дијаметар на дупчење во дрво макс. 35 mm
Дијаметар на дупчење во метал макс. 13mm
Максимален дијаметар на шраф 10 mm

Функции

 • LED светло
 • Две брзини
 • Десен и лев смер на вртежи
 • Електроника
 • Мекa рачка

Испорака

 • Bosch GSR 18V-50 Акумулаторска дупчалка/одвртувач
 • 2 x батерии GBA 18V 2.0Ah (1 600 Z00 036)
 • Полнач GAL 18V-20 Professional
 • Профи куфер

BOSCH регистрација за 3 години гаранција.

Едноставна постапка:

 1. Пријавете се на страницата на следниов MyBosch линк тука.
 2. Регистрирајте ги вашите Bosch електрични, градинарски и мерни алати за професионална употреба.
 3. Превземете го сертификатот за продожена гаранција.

 

BOSCH 3 godini garancija

 

 

 

 

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Име

Go to Top