Количка за алати TACTIX со 7 фиоки

Почетна/TACTIX, Колички за алат, Кутии за алат, Рачен алат/Количка за алати TACTIX со 7 фиоки

Количка за алати TACTIX со 7 фиоки

13,999.00 ден

Количка за алати TACTIX со 7 фиоки

Шифра за нарачка: 36740

Опис

Количка за алати TACTIX со 7 фиоки

Опис на продуктот

 

  • Комплетно направена од метал.
  • Со 7 фиоки со клизачи.
  • Обложена со заштита од горе.
  • Странични прегради за складирање.
  • Странично монтирана рачка за полесна манипулација.
  • Централна брава за заклучување со 2 клуча.
  • Две фиксни и две подвижни тркала.

Технички карактеристики

Производител TACTIX
Материјал метал
Ширина 662 MM
Висина 901 MM
Должина 462 MM

tactic logo

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top