Потопна пумпа PROAIR CSP 400C

Потопна пумпа PROAIR CSP 400C

3,499.00 ден

Потопна пумпа PROAIR CSP 400C за чиста вода.

 

 

 

Опис

Потопна пумпа PROAIR CSP 400C

 

Карактеристики и предности

  • Потопна пумпа за чиста вода PROAIR CSP 400C

Спецификација на продуктот

 

Произведувач PROAIR
Модел CSP 400C
Напојување 230 V – 50 Hz
Јачина на мотор 400 W
Длабочина на усисување на вода 7 m
Висина на потиснување на вода 7.5 m
Проток на вода за литри/час 7300  l/h
Температура на вода max 35 °C
Приклучок на влез/излез 1”- 3/4
Должина на кабел метри 10 m

 

 

 

 

Гаранција на продуктот 12 месеци.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top