Правосмукалка за пепел AGRINA К – 800W

Почетна/AGRINA, Правосмукалки, Рачен електричен алат/Правосмукалка за пепел AGRINA К – 800W

Правосмукалка за пепел AGRINA К – 800W

1,999.00 ден

Правосмукалка за пепел и пелети AGRINA К – 800W

Опис

Правосмукалка за пепел AGRINA К – 800W

Карактеристики и предности

  • Правосмукалка за пепел и пелети PRO AIR AVC-800
  • Правосмукалка за чистење на пепел од камини, фурни, печки на дрва и пелети, скари и слично.
  • Располага со моќен мотор и филтер кој не пропушта да продрат ни најмалите честички, а истиот лесно се пери и одржува.
  • Доаѓа заедно со метално, флексибилно црево, отпорно на температура а опремена е и со функција ДУВАЊЕ која може да се користи за распалување на скарата.

Спецификација на продуктот

  • Моќност: 800 W
  • Капацитет на резервоарот 18 lit.

 

Agrina logo

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top