Промо сет кутии за алат STAFF CARBO 16″+12″

Почетна/Рачен алат/Кутии за алат/Промо сет кутии за алат STAFF CARBO 16″+12″

Промо сет кутии за алат STAFF CARBO 16″+12″

699.00 ден

Купи и заштеди 7% промо сет кутии за алат STAFF CARBO 16″+12″

Шифра за нарачка:

Опис

Промо сет кутии за алат STAFF CARBO 16″+12″

Спецификација:

Кутија за алат STUFF SEMI PROFI 16″ CARBO

Кутија за алат STUFF SEMI PROFI 16" CARBO

 

 • Димензија: 415 x 226 x 200
 • Поликарбонатен капак
 • Заклучување со катанец
 • Удобна рачка
 • Алуминиумска затворачи
 • Практични странични рачки
 • Внатрешна кутија
 • Две кутии во капакот за штрафови

Кутија за алат STUFF SEMI PROFI 12″ CARBO

Кутија за алат STUFF SEMI PROFI 12" CARBO

 • Димензија: 312 x 167 x 130
 • Поликарбонатен капак
 • Удобна рачка
 • Алуминиумска затворачи
 • Практични странични рачки
 • Внатрешна кутија
 • Две кутии во капакот за штрафови

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Go to Top