STIHL Четворокрак нож за тример 230 mm 4000 713 3801

STIHL Четворокрак нож за тример 230 mm 4000 713 3801

1,439.00 ден

STIHL Четворокрак нож за тример 230 mm Ф 20 mm

Каталошки број: 4000 713 3801

Соодветен за следниве модели на моторни тримери STIHL FS160, FS220, FS260, FS280, FS290, FS300, FS310, FS350, FS400, FS410, FS410C, FS 360.

Logo 100x20

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука

Опис

STIHL Четворокрак нож за тример 230 mm 4000 713 3801

 

 • Нож за тример STIHL GrassCut за сечење трева со четири крака има дијаметар од 230 mm
 • Изработен е од висококвалитетен челик и по потреба е реверзибилно .
 • Ова го зголемува корисниот век на ножот за сечење STIHL GrassCut и ви овозможува да работите поефикасно.
 • Дијаметар на отвор 20 mm

 

Соодветен за следниве модели на моторни тримери STIHL FS160, FS220, FS260, FS280, FS290, FS300, FS310, FS350, FS400, FS410, FS410C, FS 360.

 

Logo 100x20

 

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top