Зиштитни кондури ULTIMATE II ANCLE S3 SRC

Почетна/Заштитна опрема/Заштитни обувки/Зиштитни кондури ULTIMATE II ANCLE S3 SRC

Зиштитни кондури ULTIMATE II ANCLE S3 SRC

1,599.00 ден 1,199.00 ден

Зиштитни кондури ULTIMATE II ANCLE S3 SRC

Кондурите одговара на европскиот стандард:

Категорија S3 од заштитни обувки.

CE logo

Опис

Зиштитни кондури високи ULTIMATE II ANCLE S3 SRC

  • Високи обувки изработени од природна кожа.
  • Водоотпорни.
  • Заштитна капа и подлошка против пробивања на стапалото.
  • Достапни во црна боја.
  • Достапни големини 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45

Кондурите одговара на европскиот стандард:

Категорија S3 од заштитни обувки.

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top