32 делен сет битови DeWALT DT7969-QZ

Опис

32 делен сет битови DeWALT DT7969-QZ

Карактеристики и предности

  • Сетот содржи:
  • 4 x Phillips битови: PH1, PH2 (x2), PH3.
  • 4 x Pozi битови: PZ1, PZ2 (x2), PZ3.
  • 4 x Рамни битови: 0.5×3, 0.8×4, 0.8×5, 1.2×6.5mm.
  • 4 x Hex битови: 3, 4, 5, 6mm.
  • 7 x Torx битови: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40.
  • 7 x Security Torx битови: TPX10, TPX15, TPX20, TPX25, TPX27, TPX30, TPX40.
  • 1 x Држач за битови.
  • 1 x адаптер за клучеви.
  • Во кутија со клип за на каиш.

 

DeWALT logo

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top