Аголна брусилка DeWALT DWE4057 800W 125mm

Аголна брусилка DeWALT DWE4057 800W 125mm

Original price was: 9,199.00 ден.Current price is: 5,999.00 ден.

Аголна брусилка DeWALT DWE4057 800W 125mm

DeWalt Logo

– Бесплатна испорака
– Брза испорака за 2-3 работни дена

Добијте DeWALT 3 години продолжена гаранција. Со регистрација на вашиот производ до четири недели од купувањето.

Рeгистрирај се тука за DeWALT продолжена гаранција.

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

 

Опис

Аголна брусилка DeWALT DWE4057 800W 125mm

Карактеристики и предности

  • Компактна аголна брусилка со нов моќен мотор од 800W со извонредни перформанси
  • Мекиот старт го намалува движењето на алатката при активирање, зголемувајќи ја контролата на корисниците.
  • Глава со рамен метален пренос за одлична видливост и оптимална длабочина на сечење
  • Целосно метален пренос за поголема издржливост
  • Оптимизирани слотови за ладење спречуваат прегревање дури и при блокирање
  • Мала тежина и должина за удобно користење во текот на целиот ден
  • Дизајнот на лежишта со 100% ја зголемува ефикасноста и издржливоста.
  • Цврст и отпорен штитник, брзо монтажен и прилагордлив без дополнителен алат
  • Заклучување на вретено за брза и лесна замена на диск

Спецификација на продуктот

Модел DWE4057
Јачина 800 W
Број на вртежи во празен од 11.000 min-1
Навој на вретено M 14
Дијаметар на дискот 125 mm
Дијаметар на гумен диск 125 mm
Дијаметар на лончеста четка 75 mm
Димензија на брусилката (должина) 270 mm
Димензија на брусалката (висина) 80 mm
Тежина 1.8 kg

 

 

DeWALT logo

 

 

 

3 godini garancija

 

 

 

 

 

Добијте DeWALT 3 години продолжена гаранција. Со регистрација на вашиот производ до четири недели од купувањето.

Рeгистрирај се тука за DeWALT продолжена гаранција.

 

 

Информации за испорака:

За нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со СН Финансии  нуди опција за купување на производи до 60 рати и со вредност од 6000 до 120.000 денари.

КАКО ДА АПЛИЦИРАТЕ?

1. Изберете производ кој сакате да го купите на рати на нашата интерет продавница www.alatzase.com

2. Известете не нас кој производ сакате да го купите и на колку рати на следниов телефонски број 076 311 600  преку СН Финансии.

3. Ние ја пополнува вашата апликација за купување на рати.

4. По аплицирањето добивате одговор од СН Финансии за 15 минути и ги добивате посакуваните производи од нас за 2 до 3 работни дена.

Услови за добивање на наменскиот кредит преку СН Финансии

За да аплицирате за наменскиот кредит преку СН Финансии, потребно е да ги исполнувате следните услови:

Возраст:

За наменскиот кредит преку СН Финансии може да аплицираат сите државјани на Македонија на возраст помеѓу 18 и 68 години кои поседуваат валидна лична карта или пасош, трансакциска сметка, мобилен телефон и електронска адреса (e-mail).

Редовни приходи:

Редовен месечен приход е еден од условите за да аплицирате за наменскиот кредит преку СН Финансии и тоа да сте во редовен работен однос и со минимална нето плата од 14 500 денари или пензионер на возраст до 68 години и пензија во висина од минимум 12 000 денари.

Потребни документи за аплицирање:

За да аплицирате за наменскиот кредит преку СН Финансии кредит потребно е да имате валидна лична карта или пасош и здравствена легитимација.

Мобилен телефон и електронска адреса (e-mail):

Потребно e да го наведете бројот на Вашиот мобилен телефон и е-адреса (e-mail) за да аплицирате.

Ви треба помош?

Нашите оператори го очекуваат вашиот повик на 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Име

Go to Top