Акумулаторска дупчалка 18V XR DeWALT DCD777S2T

Акумулаторска дупчалка 18V XR DeWALT DCD777S2T

Original price was: 20,399.00 ден.Current price is: 13,999.00 ден.

Акумулаторска дупчалка 18V XR DeWALT DCD777S2T

DeWalt Logo

– Бесплатна испорака
– Брза испорака за 2-3 работни дена

Добијте DeWALT 3 години продолжена гаранција. Со регистрација на вашиот производ до четири недели од купувањето.

Рeгистрирај се тука за DeWALT продолжена гаранција.

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

Акумулаторска дупчалка 18V XR DeWALT DCD777S2T

 Карактеристики

 • Ергономска рачка со гума за да се обезбеди удобно користење.
 • Компактен и лесен дизајн.
 • Две брзини, променлива брзина и прекинувач за обратна насока.
 • LED светло за подобрена видливост.
 • Електронска моторна сопирачка за дополнителна контрола.
 • Мотор со ладење на вентилаторот со високи перформанси за максимална моќност и издржливост.
 • Целосна метална опременост за ефикасно пренесување на електрична енергија и долг век на траење на алатот.
 • Батеријата за лизгање на пакетите Li-Ion овозможува алатката да стои исправено.

 

 Спецификација на продуктот

 • Тип на батерија: XR Li-Ion
 • Напон: 18 V
 • Излез на напојување: 340 W
 • Капацитет на батеријата: 1,5 Аh
 • Макс вртежен момент (тврд): 65Nm
 • Макс вртежен момент (мек): 24 Nm
 • Без брзиназ на носивост: 0-500 / 1750 врт / мин
 • Капацитет на футер: 1,5-13 мм
 • Макс. Дупчење капацитет [Дрво]: 40 мм
 • Макс. Капацитет за дупчење [Метал]: 13 мм
 • Тежина: 1,5 кг
 • Должина: 192 мм
 • Висина: 198 мм
 • Длабочина: 67 мм

Вкучено

 • 2x 1.5Ah XR Li-Ion батерии
 • 1x XR полнач
 • Куфер

 

 

DeWALT logo

 

3 godini garancija

 

 

 

 

 

Добијте DeWALT 3 години продолжена гаранција. Со регистрација на вашиот производ до четири недели од купувањето.

Рeгистрирај се тука за DeWALT продолжена гаранција.

 

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Go to Top