Black+Decker BESTA530C10 Електричен тример за трева 550W 30cm со кабел 10m

Black+Decker BESTA530C10 Електричен тример за трева 550W 30cm со кабел 10m

5,499.00 ден

Black+Decker BESTA530C10 Електричен тример за трева 550W 30cm AFS со кабел 10m

Black and Decker logo

– Бесплатна испорака
– Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Гаранција 2 Години

Опис

Black+Decker BESTA530C10 Електричен тример за трева 550W 30cm AFS со кабел 10m

Карактеристики и предности

 • Тримерот со моќност од 550 W е идеална алатка за одржување на тревата во градините со средна големина.
 • E-Drive: преносен систем со висока торзија, го подобрува сечењето и ја забрзува работата.
 • Компактен и избалансиран, ви овозможува да ги исечете рабовите на тревникот со минимален напор, и секогаш да ја одржувате уредна вашата градина.
 • Опремен е и со потпорно тркало кое ви овозможува да се префрлите на функцијата за рабови во само неколку чекори.
 • Телескопска шипка прилагодлива за секоја висина.

Спецификација на продуктот

Модел Black+Decker BESTA530C10 550W
Моќност 550 W
Ширина на косење 30 cm
Број на вртежи 7500 rpm
Дијаметар на жилката 1.6 mm
Втора рачка Да
Должина на жилка на главата 10 m
Јачина на звук 93 dB(A)
Вибрации 4.9 m/s²
Тежина 2.4 kg

 

logo Black and Decker

 

 

 

Black+Decker 2 godini garancija

 

Гаранција на продуктот 2 Години.

Информации за испорака:

За нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top