Black+Decker GL250 Електричен тример за трева 250W 23cm

Black+Decker GL250 Електричен тример за трева 250W 23cm

2,299.00 ден

Black+Decker GL250 Електричен тример за трева 250W 23cm

Black + Decker logo

– Бесплатна испорака
– Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Гаранција 2 Години

Опис

Black+Decker GL250 Електричен тример за трева 250W 23cm

Карактеристики и предности

 • Моќен мотор од 250W и конец за сечење од 23 см, за ефикасно средување на мали градини.
 • Едноставна функција за управување со кабли.
 • Докажан механизам за напојување на BLACK&DECKER за лесно внесување на конци.
 • Удобен и лесен за употреба со една рака.

Спецификација на продуктот

Модел Black+Decker GL250
Моќност 250 W
Ширина на косење 23 cm
Број на вртежи 11500 rpm
Дијаметар на жилката 1.3 mm
Втора рачка Да
Должина на жилка на главата 6.0 m
Јачина на звук 96 dB(A)
Вибрации 7.5 m/s²
Тежина 1.3 kg

 

Black + Decker logo

 

Black+Decker 2 godini garancija

 

Гаранција на продуктот 2 Години.

Информации за испорака:

За нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top