Bosch GWS 180-Li 125mm Акумулаторска аголна брусилка

Bosch GWS 180-Li 125mm Акумулаторска аголна брусилка

26,999.00 ден

Bosch GWS 180-Li 125mm Акумулаторска аголна брусилка батерии 2×4.0Ah Li-Ion во куфер

Каталошки број: 06019H9021

bosch logo

– Бесплатна испорака

КУПИ НА РАТИ!

Регистрирајте го вашиот производ за 3 Години продолжена ГАРАНЦИЈА

Регистрирај се тука!


Опис

Bosch GWS 180-Li 125mm Акумулаторска аголна брусилка

Карактеристики и предности

 • Bosch GWS 180-Li 125mm Акумулаторска аголна брусилка батерии 2×4.0Ah Li-Ion во куфер
 • Каталошки број: 06019H9021
 • Моторот без четкички со високи перформанси испорачува моќност од 700 W еднаква на електричен алат
 • Балансиран дизајн и тенка рачка, специјално оптимизирани за различни видови на сечење
 • Зголемена продуктивност благодарение на подобрената ефикасност и работното време
 • Практичност на напредно ниво благодарение на тенкиот дизајн на рачката и штитникот за брзо ослободување

Спецификација на продуктот

 

Модел GWS 180 – Li
Напон на батеријата 18 V
Број на вртежи во празен од 11.000 min-1
Навој на вретено M 14
Дијаметар на дискот 125 mm
Тежина без батерија 1.6 kg

Испорака

 • Акумулаторска брусалица Bosch GWS 180-Li
 • 2 x GBA батерии 18V 4,0Ah (1 600 A00 2U5)
 • Полнач GAL 18V-40
 • Дополнителна рачка (1 602 025 024)
 • Клуч за две дупки (1 607 950 043)
 • Затезна навртка (1 603 340 040)
 • Штит (2 608 000 678)
 • Куфер

BOSCH регистрација за 3 години гаранција.

Едноставна постапка:

 1. Пријавете се на страницата на следниов MyBosch линк тука.
 2. Регистрирајте ги вашите Bosch електрични, градинарски и мерни алати за професионална употреба.
 3. Превземете го сертификатот за продожена гаранција.

 

BOSCH 3 godini garancija

 

 

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Go to Top