Магнетен клуч DeWALT DT7440 10mm Extreme Impact

Опис

Магнетен клуч DeWALT DT7440 10mm Extreme Impact

Карактеристики и предности

  • Самочистечки магнетен клуч од струготини при шрафење.
  • За ударни одвртувачи.
  • Лесен за користење.
  • Магнетот помага да не испаѓат матици и шрафови.

 

DeWALT logo

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top