Повратна сабјеста пила DeWALT DWE305PK

Повратна сабјеста пила DeWALT DWE305PK

Original price was: 18,499.00 ден.Current price is: 11,999.00 ден.

Повратна сабјеста пила DeWALT DWE305PK

DeWalt Logo

– Бесплатна испорака
– Брза испорака за 2-3 работни дена

Добијте DeWALT 3 години продолжена гаранција. Со регистрација на вашиот производ до четири недели од купувањето.

Рeгистрирај се тука за DeWALT продолжена гаранција.

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

Повратна сабјеста пила DeWALT DWE305PK

Карактеристики и предности

 • Мотор 1100 вати дизајниран за тешки апликации
 • Прицврстувачот на сечилото со 4 положби овозможува зголемена разновидност на сечење
 • Прицврстувач на сечилото без копче за движење за брзо и лесно менување на сечилото
 • Брзо менлива пила
 • Регулација на предна плоча

Спецификација на продуктот

 • Влезна моќност: 1100 вати
 • Брзина без оптоварување:0-2800 spm
 • Макс. Капацитет на сечење [Дрво]: 280 мм
 • Макс. Капацитет на сечење [челични делови и цевки]: 100 мм
 • Макс. Капацитет на сечење [PVC]: 130 мм
 • Тежина: 3,5 кг
 • Должина: 435 мм
 • Висина: 178 мм

 

DeWALT logo

 

 

 

 

3 godini garancija

 

 

 

 

 

 

Добијте DeWALT 3 години продолжена гаранција. Со регистрација на вашиот производ до четири недели од купувањето.

Рeгистрирај се тука за DeWALT продолжена гаранција.

 

 

 

Информации за испорака:

За нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со СН Финансии  нуди опција за купување на производи до 60 рати и со вредност од 6000 до 120.000 денари.

КАКО ДА АПЛИЦИРАТЕ?

1. Изберете производ кој сакате да го купите на рати на нашата интерет продавница www.alatzase.com

2. Известете не нас кој производ сакате да го купите и на колку рати на следниов телефонски број 076 311 600  преку СН Финансии.

3. Ние ја пополнува вашата апликација за купување на рати.

4. По аплицирањето добивате одговор од СН Финансии за 15 минути и ги добивате посакуваните производи од нас за 2 до 3 работни дена.

Услови за добивање на наменскиот кредит преку СН Финансии

За да аплицирате за наменскиот кредит преку СН Финансии, потребно е да ги исполнувате следните услови:

Возраст:

За наменскиот кредит преку СН Финансии може да аплицираат сите државјани на Македонија на возраст помеѓу 18 и 68 години кои поседуваат валидна лична карта или пасош, трансакциска сметка, мобилен телефон и електронска адреса (e-mail).

Редовни приходи:

Редовен месечен приход е еден од условите за да аплицирате за наменскиот кредит преку СН Финансии и тоа да сте во редовен работен однос и со минимална нето плата од 14 500 денари или пензионер на возраст до 68 години и пензија во висина од минимум 12 000 денари.

Потребни документи за аплицирање:

За да аплицирате за наменскиот кредит преку СН Финансии кредит потребно е да имате валидна лична карта или пасош и здравствена легитимација.

Мобилен телефон и електронска адреса (e-mail):

Потребно e да го наведете бројот на Вашиот мобилен телефон и е-адреса (e-mail) за да аплицирате.

Ви треба помош?

Нашите оператори го очекуваат вашиот повик на 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Име

Go to Top