Правосмукалка за пепел LAVOR ASHLEY 110

Почетна/LAVOR, Правосмукалки, Рачен електричен алат/Правосмукалка за пепел LAVOR ASHLEY 110

Правосмукалка за пепел LAVOR ASHLEY 110

2,549.00 ден

Правосмукалка за пепел и пелети LAVOR ASHLEY 110

Опис

Правосмукалка за пепел LAVOR ASHLEY 110

Карактеристики и предности

  • Правосмукалка за пепел и пелети LAVOR ASHLEY 110
  • Правосмукалка за чистење на пепел од камини, фурни, печки на дрва и пелети, скари и слично.
  • Располага со моќен мотор и филтер кој не пропушта да продрат ни најмалите честички, а истиот лесно се пери и одржува.
  • Доаѓа заедно со метално, флексибилно црево, отпорно на температура а опремена е и со функција ДУВАЊЕ која може да се користи за распалување на скарата.

Спецификација на продуктот

  • Моќност: 1000 W
  • Капацитет на резервоарот 18 lit.
  • Проток на воздух:  30.4 l/s

 

lavor logo

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top