Правосмукалка за пепел LAVOR ASHLEY 410

Почетна/LAVOR, Правосмукалки, Рачен електричен алат/Правосмукалка за пепел LAVOR ASHLEY 410

Правосмукалка за пепел LAVOR ASHLEY 410

2,999.00 ден

Правосмукалка за пепел и пелети LAVOR ASHLEY 410

Опис

Правосмукалка за пепел LAVOR ASHLEY 410

Карактеристики и предности

  • Правосмукалка за пепел и пелети LAVOR ASHLEY 410
  • Правосмукалка за чистење на пепел од камини, фурни, печки на дрва и пелети, скари и слично.
  • Располага со моќен мотор и филтер кој не пропушта да продрат ни најмалите честички, а истиот лесно се пери и одржува.
  • Доаѓа заедно со метално, флексибилно црево, отпорно на температура а опремена е и со функција ДУВАЊЕ која може да се користи за распалување на скарата.
  • MADE IN ITALY

Спецификација на продуктот

  • Моќност: 1000 W
  • Капацитет на резервоарот 18 lit.
  • Проток на воздух:  30.4 l/s
  • Должина на кабел: 3 метри
  • Тежина: 4,2 kg.

 

lavor logo

 

 

Гаранција 12 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top