Торкс бит DeWALT DT7398T Т30 5/1 50mm FLEX TORQ

Торкс бит DeWALT DT7398T Т30 5/1 50mm FLEX TORQ

449.00 ден

Торкс бит DeWALT DT7398T Т30 5/1 50mm FLEX TORQ

  • EXTREME ® IMPACT BITS FOR TORX ® SCREWS
  • Должина (mm): 50
  • Пакување од 5 парчиња

Опис

Торкс бит DeWALT DT7398T Т30 5/1 50mm FLEX TORQ

Карактеристики и предности

  • EXTREME ® IMPACT BITS FOR TORX ® SCREWS
  • Должина (mm): 50
  • Пакување од 5 парчиња

 

DeWALT logo

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top