Бензински моторен тример ISKRA TU430SEU

Опис

Бензински моторен тример ISKRA TU430SEU

Карактеристики и предности

 • Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина
 • 1,4 kW двотактен мотор со зафатнина од 51,7 cm3
 • Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа.
 • За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1,2 литри гориво

Спецификација на продуктот

 

 • Волумен на моторот: 42,7 cm3
 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM)
 •  Број на вртежи на моторот (глава со конец): ** 6525 вртежи во минута
 •  Број на вртежи на моторот (глава со острица): **: 6900 o / min
 • Мотор: двотактен
 • Волумен за гориво: 1,2 л
 • Должина на рачка: 1640 мм
 • Со две рачки
 • Глава со конец: ø 430 mm
 • Глава со нож: ø 255 mm

 

Iskra logo 2

Информации за испорака:

За нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Име

Go to Top