Хидрофор PROAIR CGP 800

Хидрофор PROAIR CGP 800

8,499.00 ден

Хидрофор PROAIR CGP 800

 

 

 

Опис

Хидрофор PROAIR CGP 800

 

Карактеристики и предности

  • Хидрофор PROAIR CGP 800

Спецификација на продуктот

 

Произведувач PROAIR
Модел CGP 800
Напојување 230 V – 50 Hz
Јачина на мотор 800 W
Длабочина на усисување на вода 7 m
Висина на потиснување на вода 32 m
Проток на вода за литри/час 3200  l/h
Температура на вода max 35 °C
Приклучок на влез/излез 1”- 3/4
Должина на кабел метри 10 m

 

 

 

 

Гаранција на продуктот 12 месеци.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top