Моторен тример за жива ограда VILLAGER VHPT 27 E

Моторен тример за жива ограда VILLAGER VHPT 27 E

11,999.00 ден

Моторен тример за жива ограда VILLAGER VHPT 27 E

Villager logo

– Бесплатна испорака
– Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Гаранција на продуктот 12 месеци.

Опис

Моторен тример за жива ограда VILLAGER VHPT 27 E

Карактеристики и предности

 • Лесен, удобен и моќен, ќе ви овозможи лесно да ја уредувате вашата жива ограда

Спецификација на продуктот

 • Тип на мотор Двотактен со воздушно ладење
 • Зафатнина на моторот 22.5 цм3
 • Моќност на моторот / вртежи во минута 0.65kW / 6500 вртежи во минута
 • Должина на косење 600мм
 • Работен зафат на ножот 550 мм
 • Тип на сечила Контра-ротирачки, двоен
 • Дијаметар на сечила до 20мм
 • Тип на зафат Ротирачка рачка
 • Тежина 5.5кг

Logo villager

 

 

 

 

Гаранција 1 година

 

 

Информации за испорака:

За нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Име

Go to Top