Правосмукалка STATUS ALS1031SF

Почетна/STATUS-TOOLS, Правосмукалки/Правосмукалка STATUS ALS1031SF

Правосмукалка STATUS ALS1031SF

8,999.00 ден

Правосмукалка STATUS ALS1031SF

Опис

Правосмукалка STATUS ALS1031SF

 

Спецификација на продуктот

  • Напон 220-240 V
  • Макс. моќ на вшмукување 1600 W
  • Макс. моќност на штекерот 2000 W
  • Макс. вакуум 20 kPa
  • Обемот на контејнерот 30 L
  • Должина на кабелот за напојување 3,5 m

 

 

 

status logo 2

Гаранција  1 година.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Go to Top