Правосмукалка VILLAGER VVC 1500-30

Почетна/Правосмукалки/Правосмукалка VILLAGER VVC 1500-30

Правосмукалка VILLAGER VVC 1500-30

6,999.00 ден

Правосмукалка VILLAGER VVC 1500-30

Опис

Правосмукалка VILLAGER VVC 1500-30

Kарактеристики за продукт

 • Телескопска цевка од не’рѓосувачки челик, четка за вакумирање на подот
 • Пумпа за пукнатини и шуплини, тркалезна четка за чистење прашина и рачка со контрола на протокот на воздух
 • Вклучен адаптер за електрична алатка.

Спецификации

 • Напон 230 V ~ 50 Hz
 • Приклучна моќ 1500 W
 • Максимален вакум 18 kPa
 • Максимален проток на воздух 58 l / s
 • Капацитет од 30 л
 • Должина на цревото 2,5 мм
 • Дијаметар на црево 35 мм
 • Сув филтер филтер за прашина, торба за прашина
 • Влажен филтер сунѓерест филтер за пена
 • Тежина 9 кг

Logo villager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top