Правосмукалка за пепел Black & Decker BXVC20MDEL

Почетна/Black & Decker, Правосмукалки, Рачен електричен алат/Правосмукалка за пепел Black & Decker BXVC20MDEL

Опис

Правосмукалка за пепел и пелети Black & Decker BXVC20MDEL

Карактеристики и предности

  • Правосмукалка за пепел и пелети Black & Decker BXVC20MDEL
  • Правосмукалка за усисување само на ладен пепел има HEPA филтер и метална заштита

Спецификација на продуктот

  • Моќност: 900 W
  • Макс. проток на воздух: 28 lit / min
  • Капацитет на резервоарот 18 lit.
  • Дијаметар на цевка: 40 mm
  • олжина на кабел: 2.5 метри
  • Тежина: 3.8 kg

 

black+decker garancija

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top