Правосмукалка VILLAGER VVC 1250-20

Почетна/Правосмукалки/Правосмукалка VILLAGER VVC 1250-20

Правосмукалка VILLAGER VVC 1250-20

4,500.00 ден

Нема на залиха

Правосмукалка VILLAGER VVC 1250-20

Нема на залиха

Опис

Правосмукалка VILLAGER VVC 1250-20

Kарактеристики за продукт

 • Подобрени перформанси на заштита од прашина и водени капки, за употреба на отворено или во неповолни средини
 • Леснa за ракување, голем прекинувач за вклучување/исклучување
 • Дава совршени резултати при отстранување на прљавштина и прав во домаќинствата, работилници или канцеларии.

Спецификации

 • Напон 230 V ~ 50 Hz
 • Приклучна моќ 1250 W
 • Максимален вакум 16 kPa
 • Максимален проток на воздух 58 l / s
 • Капацитет од 20 л
 • Должина на цревото 1,8 м
 • Дијаметар на црево 35 мм
 • Сув филтер филтер за прашина, торба за прашина
 • Влажен филтер сунѓерест филтер за пена
 • Тежина 5,1 кг

Logo villager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top