Прилагодива стега за фиксирање на даска/профил 1″/26mm EXTOL PREMIUM

Прилагодива стега за фиксирање на даска/профил 1″/26mm EXTOL PREMIUM

899.00 ден

Прилагодива стега за фиксирање на даска/профил 1″/26mm EXTOL PREMIUM

Каталошки број: 8815405

Extool Premium

– Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

 

 

 

 

Опис

Прилагодива стега за фиксирање на даска/профил 1″/26mm EXTOL PREMIUM

Карактеристики и предности

  • Должината – опсегот на стегачот EXTOL PREMIUM 8815405 може да се прилагоди со која било должина на дрвена даска (или челичен профил).
  • Дупките за фиксирање мора да се дупчат во даската. Предноста на стегачот е можноста за поставување на саканата работна должина.
  • Максимална сила на притискање: 6000N (600kg)
  • Тежина: 1,4kg
  • Ширина на соодветна даска: 26mm

 

 

 

Extool Premium

 

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со СН Финансии  нуди опција за купување на производи до 60 рати и со вредност од 6000 до 120.000 денари.

КАКО ДА АПЛИЦИРАТЕ?

1. Изберете производ кој сакате да го купите на рати на нашата интерет продавница www.alatzase.com

2. Известете не нас кој производ сакате да го купите и на колку рати на следниов телефонски број 076 311 600  преку СН Финансии.

3. Ние ја пополнува вашата апликација за купување на рати.

4. По аплицирањето добивате одговор од СН Финансии за 15 минути и ги добивате посакуваните производи од нас за 2 до 3 работни дена.

Услови за добивање на наменскиот кредит преку СН Финансии

За да аплицирате за наменскиот кредит преку СН Финансии, потребно е да ги исполнувате следните услови:

Возраст:

За наменскиот кредит преку СН Финансии може да аплицираат сите државјани на Македонија на возраст помеѓу 18 и 68 години кои поседуваат валидна лична карта или пасош, трансакциска сметка, мобилен телефон и електронска адреса (e-mail).

Редовни приходи:

Редовен месечен приход е еден од условите за да аплицирате за наменскиот кредит преку СН Финансии и тоа да сте во редовен работен однос и со минимална нето плата од 14 500 денари или пензионер на возраст до 68 години и пензија во висина од минимум 12 000 денари.

Потребни документи за аплицирање:

За да аплицирате за наменскиот кредит преку СН Финансии кредит потребно е да имате валидна лична карта или пасош и здравствена легитимација.

Мобилен телефон и електронска адреса (e-mail):

Потребно e да го наведете бројот на Вашиот мобилен телефон и е-адреса (e-mail) за да аплицирате.

Ви треба помош?

Нашите оператори го очекуваат вашиот повик на 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top