Milwaukee Ловечки нож преклопен

Milwaukee Ловечки нож преклопен

1,999.00 ден

Milwaukee Ловечки нож преклопен

Артикал: 4932492375

Milwaukee logo
– Брза испорака за 2-3 работни дена

 

Опис

Milwaukee Ловечки нож преклопен

Спецификации и карактеристики

 • Нож на расклопување, дизајниран за максимална издржливост и оптимално задржување на формата
 • “Camo” дизајн
 • Сечилото од не’рѓосувачки челик,  оптимизирано да остане остро подолго време
 • Целосната метално тело обезбедува издржливост сечење на цврсти материјали
 • Трајна обликувана обвивка со клип за појас за брз пристап и јамка со дупка за лесно врзување
 • Ергономската рачка нуди сигурен и удобен зафат
 • Вкупна должина на ножот 185 mm

 

Milwaukee logo

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top