Правосмукалка за пепел PRO AIR AVC-800

Почетна/PROAIR, Правосмукалки, Рачен електричен алат/Правосмукалка за пепел PRO AIR AVC-800

Правосмукалка за пепел PRO AIR AVC-800

2,499.00 ден

Правосмукалка за пепел и пелети PRO AIR AVC-800

Опис

Правосмукалка за пепел и пелети PRO AIR AVC-800

Карактеристики и предности

  • Правосмукалка за пепел и пелети PRO AIR AVC-800
  • Правосмукалка за усисување само на ладен пепел има HEPA филтер и метална заштита
  • Тивка правосмукалка со ниво на бучавост под 80 db.

Спецификација на продуктот

  • Моќност: 800 W
  • Макс. проток на воздух: 28 lit / min
  • Капацитет на резервоарот 15 lit.
  • Дијаметар на цевка: 40 mm

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top