Брз полнач FERM 20V CDA1137

799.00 ден

Брз полнач FERM 20V CDA1137

Опис

Брз полнач FERM 20V CDA1137

Карактеристики и предности

  • Полнач за батерии од FERM PLATFORM
  • LED Индикатор: црвено/зелено
  • Напнон 230V, 50Hz
  • Време на полнење 2.0 Ah: 60 min
  • Време на полнење 4.0 Ah: 120 min

FERM logo

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Go to Top