Комбиниран чекан/кршач SDS MAX 1500W FERM HDM1041P

Почетна/FERM, SDS MAX Торни и Кршачи, Рачен електричен алат/Комбиниран чекан/кршач SDS MAX 1500W FERM HDM1041P

Комбиниран чекан/кршач SDS MAX 1500W FERM HDM1041P

21,999.00 ден

Комбиниран чекан/кршач SDS MAX 1500W FERM HDM1041P

Опис

Комбиниран чекан/кршач SDS MAX 1500W FERM HDM1041P

Карактеристики и предности

 • SDS-max футер
 • Моќна тешка машина (6-25Joule – 11kg)
 • 12 Степени на подесување
 • AVC – антивибрациска контрола
 • 5m гумен кабел

 

Спецификација на продуктот

 • Комбиниран чекан SDS MAX 1100W FERM HDM1043P
 • Напон                                    230-240V, 50Hz
 • Моќност                                1500W
 • Удари во минута                1000-1.900/min
 • Футер                                     SDS-MAX
 • Ударна енергија                 6-25 Joule
 • Тежина: 11.5 kg

Исорака

 • Рачка
 • Шпиц
 • Длето
 • Куфер

FERM logo

 

 

 

 

Гаранција 2 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Go to Top