Мулти алатка FERM 300W OTM1007

3,999.00 ден

Мулти алатка FERM 300W OTM1007

Опис

Мулти алатка FERM 300W OTM1007

Карактеристики и предности

 • Lock-on копче
 • Лед светло
 • Адаптер за прашина
 • Варио.елек. контрола на брзина
 • Лесно менливо ноже
 • 3m гумен кабел
 • Кутија за складирање

Спецификација на продуктот

 • Напон                             230V, 50Hz
 • Моќност                         300W
 • Брз.празен од              11.000-20.000/min.
 • Осцилаторен агол      2.8°

Испорака

 • Адаптер за прашина
 • 10 брусни хартии
 • Velcro папуча
 • HSS лист
 • Нож за стругање
 • Нож за нурнување

FERM logo

 

 

 

 

Гаранција 2 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Go to Top