Black + Decker BECS1835-QS Електрична пила 1800W 35cm

Black + Decker BECS1835-QS Електрична пила 1800W 35cm

6,999.00 ден

Black + Decker BECS1835-QS Електрична пила 1800W 35cm

Должина на меч: 35 cm.

Black + Decker logo

– Бесплатна испорака
– Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука

Гаранција 2 години

Опис

Black + Decker BECS1835-QS Електрична пила 1800W 35cm

Карактеристики и предности

 • Верижна пила со моќност од 1800 W за лесно сечење на дрва со дијаметар до 35 cm, брзина на синџирот од 12,5 метри во секунда за чисто, брзо сечење на влажно и суво дрво.
 • Има интегрирана безбедносна кочница на ланецот кој запира со движење за 0.15s.
 • Автоматски систем за подмачкување на ланецот со голем сад со видливи ознаки за капацитетот на уљето.

Спецификација на продуктот

Јачина 1800  W
Напон 230 v
Капацитет на резервоар за масло 0,1 lit
Ланец/чекор 3/8 “
Должина на меч 35 cm
Автоматско подмачкување на ланец Да
Сигурносна кочница Да
Тежина 4,65 kg

 

Black + Decker logo

Black+Decker 2 godini garancija

 

Гаранција на продуктот 24 месеци.

 

 

Информации за испорака:

За нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top