INTEX Базен 26356NP Правоаголен со конструкција 549Х274Х132 cm

INTEX Базен 26356NP Правоаголен со конструкција 549Х274Х132 cm

Original price was: 65,990.00 ден.Current price is: 59,999.00 ден.

INTEX Базен 26356NP ULTRA FRAME Правоаголен со конструкција 549Х274Х132 cm со скали, песочна пумпа, подлога и прекривка.

intex logo small

– Бесплатна испорака
– Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

INTEX Базен 26356NP ULTRA FRAME Правоаголен со конструкција 549Х274Х132 cm

Спецификација и карактеристики

 • INTEX Базен 26356NP ULTRA FRAME Правоаголен со конструкција 549Х274Х132 cm  со Нова XTR технологија.
 • Димензии на базенот 549 x 274 x 132
 • Волумен на вода на базенот наполнет 90% е 17.203 l
 • INTEX Krystal Clear песочен филтер систем SX1500 со 4000 l/h капацитет на циркулација на пумпата гарантира лето со кристално чиста вода. 
 • Трослоен SUPER-TOUGH® материјал за зголемена трејност
 • Галванизиран и обложен метал кој не фаќа рѓа
 • Намален ризик од повреди поради заоблени ивици.

Испорака:

 1. INTEX Базен 26356NP Правоаголен со конструкција 549Х274Х132 cm
 2. Прекривка
 3. Подлога
 4. Песочна пумпа
 5. Скали

 

Intex logo

 

 

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top