Milwaukee SHOCKWAVE Сет мулти бургии 8 парчиња

Milwaukee SHOCKWAVE Сет мулти бургии 8 парчиња

2,499.00 ден

Сет титаниумски бургии 10 парчиња Milwaukee SHOCKWAVE

Артикал: 4932471112

 

Milwaukee logo

– Брза испорака за 2-3 работни дена

 

Опис

Milwaukee SHOCKWAVE Сет мулти бургии 8 парчиња

Спецификација на продуктот

 • Milwaukee мулти бургии за дупчење во Бетон, Цигла, Керамида, Метал, Керамика, Плочки, Дрво, ПВЦ, Алуминиум, Гипскартон и друг материјал
 • SHOCKWAVE™ Impact Duty се наменети за дупчалки и ударни дучалки
 • При дупчење во бетон се користи дупчење со удар за подобри резултати
 • Идеални за дучење на повеќе слојни различни материјали
 • Издржлив карбиден врв за широк спектар на употреба
 • Димензии во пакувањето од 3mm до 12mm

Вклучено во сетот:

 • 1 х 4mm x 90mm Multi-Material бургија
 • 2 х 5mm x 100mm Multi-Material бургии
 • 2 х 6mm x 100mm Multi-Material бургии
 • 1 х 8mm x 150mm Multi-Material бургија
 • 1 х 10mm x 150mm Multi-Material бургија
 • 1 х 12mm x 150mm Multi Material бургија
 • 1 х Кутија за бургии

 

Milwaukee logo

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top