Битови MILWAUKEE PH2 25MM SHOCKWAVE 25 парчиња

Опис

Битови MILWAUKEE PH2 25MM SHOCKWAVE 25 парчиња

Спецификација на продуктот

  • “Milwaukee Shockwave” PH2 25мм битови за завртки се дизајнирани за максимална издржливост и кај најтешките апликации.
  • До 30 пати подолг животен век.

 

 

Milwaukee logo

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.