Intex Детски базен воден центар градина 57154

Intex Детски базен воден центар градина 57154

4,799.00 ден

Intex Детски базен воден центар градина 57154 се состои од виножито со распрскувач, тобоган, две печурки, четири пеперутки и три топки.

intex logo small

Бесплатна испорака

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

Intex Детски базен воден центар градина 57154

Спецификација и карактеристики

 • Intex 57154 My Garden Play Center
 • Поттикнете ја имагинацијата и имагинацијата на вашите деца со забавниот и колоритен My Garden Play Center Intex 57154, просторот за игра што репродуцира маѓепсана градина.
 • Се состои од виножито со распрскувач, тобоган, две печурки, четири пеперутки и три топки за да им се овозможи сета можна забава на вашите деца со многу игри што никогаш нема да им здодеат.
 • Плејцентарот е едноставен за користење и склопување: само надујте го и поврзете го цо црево за вода и за неколку минути базенот ќе биде подготвен за употреба.
 • Сите материјали што се користат за неговата конструкција се робусни и отпорни, со висок квалитет, за да им се обезбеди на децата да си играат со безбеден и сигурен производ.

Спецификации

 • Димензии: 290x180x104 cm
 • Капацитет на вода: 450 L
 • Препорачано ниво на полнење: 13 cm
 • Винил од 0,30 мм
 • Вграден распрскувач
 • Вклучени се 2 печурки, 4 пеперутки и 3 топчиња
 • Подлога за слетување за дополнително полнење
 • Максимална граница на тежина: 54 кг
 • Приклучок за одвод
 • Вклучен е лепенка за поправка

intex logo small

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top