Intex Детски базен со сенка за сонце 57470

Intex Детски базен со сенка за сонце 57470

2,199.00 ден

Intex Детски базен со сенка за сонце 57470

intex logo small

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

Intex Детски базен со сенка за сонце 57470

Спецификација и карактеристики

 • Intex 57470 Детски базен со сенка за сонце
 • Прскајте, играјте и засолнете се во сенка со овој забавен базен за сенки Intex 57470.
 • Големите странични ѕидови и отстранливата сенка за сонце овозможуваат максимална забава за најмалите.
 • Идеален за мирно забавување на вашите деца, тој е безбеден производ направен со одлични материјали.
 • Компактен, можете да го поставите на балконот, во вашата градина или можете да го понесете со себе на плажа.

Спецификации

 • Димензии: 157x137x122 cm
 • Винил: 0,25 мм
 • Препорачано ниво на полнење: 22 cm
 • Капацитет на вода: 295L
 • Отстранлива сенка за сонце
 • Приклучок за одвод
 • Вклучена е лепенка за поправка
 • Возраст: 2+

intex logo small

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top