Intex Чамец Explorer Pro 200 за 2 лица 58357

Intex Чамец Explorer Pro 200 за 2 лица 58357

2,599.00 ден

Intex Чамец Explorer Pro 200 за 2 лица 58357

intex logo small

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

Intex Чамец Explorer Pro 200 за 2 лица 58357

Спецификација и карактеристики

 • Intex Explorer Pro 200 Чамец и весла 196x102x33 cm, 2 лица 58357
 • Одете на авантура со пријател со бродот Explorer Pro 200!
 • Explorer Pro 200 е ПВЦ чамец со весла и пумпа за надувување.
 • Погоден за деца, но и за возрасни не само поради неговата релативно мала големина, туку и поради неговата способност да се надува и користи многу едноставно.

Спецификации

 • Димензии: 196x102x33 cm
 • Максимално оптоварување: 120 kg – максимум 2 лица
 • 3 воздушни комори вклучувајќи ја и помошната внатре во трупот
 • Јамки низ целиот периметар за јажето
 • Брзо се надувува и издишува благодарение на Бостонскиот вентил поставен на главната комора
 • Боја: портокалова
 • Возраст: 6+
 • Долен дел на надувување со I-BEAM структура за поголема удобност
 • Водич за весла
 • Вклучен е лепенка за можна поправка
 • Брзо се надувува и издишува благодарение на Бостонскиот вентил поставен на главната комора

intex logo small

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top