INTEX Подлога за Easy Set и базени со конструкција 244-472 cm 28048

INTEX Подлога за Easy Set и базени со конструкција 244-472 cm 28048

1,199.00 ден

INTEX Подлога за Easy Set и базени со конструкција 244-472 cm 28048

intex logo small

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

INTEX Подлога за Easy Set и базени со конструкција 244-472 cm 28048

Спецификација и карактеристики

 • Intex 28048 Подлога за Easy Set и базени со конструкција 244-472 cm
 • Заштитете го дното на вашиот базен со подлогата на Intex 28048, дизајнирана и произведена од висококвалитетен материјал, од отпорен полиетилен кој гарантира поголема заштита и долготрајност на вашиот базен.
 • Функција на подлогата е да штити од мали камења на земја во контакт со базенот, помагајќи да се спречи оштетување и да се обезбеди подолг век на траење на базенот.

Спецификации

 • Димензии: 472×472 cm
 • Компатибилен со Intex Easy Set and Frame базени со дијаметар до 457 cm
 • Боја: Сина
 • Материјал: 100% полиетилен

 

intex logo small

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top