Intex Deluxe скала за базен од 132 см 28077

Intex Deluxe скала за базен од 132 см 28077

5,899.00 ден

Intex Deluxe скала за базен со отстранливи скали за базени со длабочина од 132 см 28077

intex logo small

Бесплатна испорака

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

Intex Deluxe скала за базен од 132 см 28077

Спецификација и карактеристики

 • Intex 28077 Deluxe скала за базен со отстранливи скали за базени со длабочина од 132 см
 • Ова лето, не заборавајте да ја додадете скалата Intex 28077 на вашиот базен, совршена за самоносечки или тубуларни базени над земја.
 • Изработен од галванизиран челик и отстранливи нелизгачки газишта за безбедност на вашите деца, висок е 132 cm, е највисокиот изработен модел и идеален за базени високи до 132 cm.
 • Материјалите што се користат се со највисок квалитет, а газиштата – 5 на страна – се направени од нелизгачки материјал за да се обезбеди безбедност при одење нагоре и надолу.
 • Надворешната структура на скалите може да се отстрани за да се гарантира безбедноста на децата додека базенот не се користи.

Спецификации

 • Скала од обработен челик
 • 10 газишта
 • Пластични газишта отпорни на удари
 • Отстранлив дел од скалите за дополнителна безбедност
 • Тежина: 15 кг

 

intex logo small

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top