Intex ZX300 Deluxe робот чистач на дно на базени 28005

Intex ZX300 Deluxe робот чистач на дно на базени 28005

7,399.00 ден

Intex ZX300 Deluxe робот чистач на дно на базени 28005

intex logo small

Бесплатна испорака

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

Intex ZX300 Deluxe робот чистач на дно на базени 28005

Спецификација и карактеристики

 • Intex 28005 ZX300 Deluxe робот чистач на дно на базени
 • Уморни од постојано чистење на дното на вашиот базен?
 • Тогаш ова е решението за вас: Intex 28005 Чистач за базени, опремен со систем за чистење со ротирачки двојни чистачи за нечистотија за чистење и на најтврдите остатоци од нечистотија.
 • Лесен за користење, ви овозможува автоматски и ефикасно да го чистите дното на базенот.
 • Се движи користејќи ја силата на филтер пумпата која повторно ја внесува прочистената вода во базенот. Благодарение на брзото движење и на двојните ротирачки четки, роботот ќе собира остатоци, лисја и инсекти кои се таложат на дното, гарантирајќи длабоко чистење.
 • Цврст и со одлични перформанси, идеален за големи базени со особеност да може да се потпре на ѕидовите на базенот за ефикасно да се исчистат сите нечистотии до водната линија.
 • Тоа е универзален додаток погоден за сите модели на надземни базени од која било марка.

Спецификации

 • Робот правосмукалка, наменета за чистење на дното на базенот
 • Ви овозможува да ги исчистите дното и страните на базенот
 • Може да се примени на филтер пумпи со проток од 6.056 до 13.248 l/h
 • Двојни ротирачки чистачи за нечистотија
 • Доставено црево (6,5 m)
 • Погоден за базени: До 792 см, Правоаголни и овални до 975×488 cm

 

intex logo small

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top