Intex ZX50 Автоматски чистач на базени за пумпи од 3.400-5.600 L/h 28007

Intex ZX50 Автоматски чистач на базени за пумпи од 3.400-5.600 L/h 28007

4,299.00 ден

Intex ZX50 Автоматски робот чистач на подови на базени за пумпи од 3.400-5.600 L/h 28007

intex logo small

Бесплатна испорака

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

Intex ZX50 Автоматски чистач на базени за пумпи од 3.400-5.600 L/h 28007

Спецификација и карактеристики

 • Intex 28007 ZX50 Автоматски робот чистач на подови на базени за пумпи од 3.400-5.600 L/h
 • Овој робот компактен автоматски чистач на базени е дизајниран за ефикасно чистење на целиот под од базенот.
 • Благодарение на Intex 28007, дури и најмалите базени сега можат да се чистат со минимален напор!
 • Со брзина на патување до 5 метри во минута, овој робот чистач за базени брзо ќе ве ослободи од нечистотијата и остатоците на подот од базените, давајќи ви повеќе време за пливање и уживање во вашиот базен.

Спецификации

 • Робот правосмукалка, наменета за чистење на дното на базенот
 • Потребен проток на пумпата Intex: 3.407-5.678 L / h
 • Филтер со фино мрежа од 0,3 мм
 • Брзина на движење до 5 метри во минута
 • Сад за отпадоци од 0,8 L
 • Црево против заплеткување од 6,50 m
 • Погоден за сите базени со рамки од Intex до 488×122 cm

 

intex logo small

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top