Сет од 14 Extreme Impact бита DeWALT DT70512T-QZ

Опис

Сет од 14 Extreme Impact бита DeWALT DT70512T-QZ

Карактеристики и предности

  • 4 делен Impact Torsion бит сет за шрафење
  • Два магнетни држачи
  • Оптимизиран дизајн за јачина и истрајност во работа
  • Ph1 – Ph2 – Ph3 х 1 парче
  • Pz1 – Pz2 x3 – Pz3 х 1 парче
  • T20 – T25 – T30 х 1 парче
  • SL6 х 1 парче

 

DeWALT logo

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top