Перач под висок притисок 2200W-150Bar WÜRTH FPP2200E

Почетна/Електричен градинарски алат, Перачи под висок притисок/Перач под висок притисок 2200W-150Bar WÜRTH FPP2200E

Перач под висок притисок 2200W-150Bar WÜRTH FPP2200E

10,990.00 ден

Перач под висок притисок 2200W-150Bar WÜRTH FPP2200E

Шифра за нарака: 142

Опис

Перач под висок притисок 2200W-150Bar WÜRTH FPP2200E

 

Спецификација на продуктот

Перач под висок притисок  FPP2200E
Моќ на моторот 2200 W
Номинален притисок 120 bar
Максимален притисок 150 bar
Номинален проток 6.5 L/min
Максимален проток 7.5 L/min
Дополнитлна опрема Пиштол и црево
Тежина: kg

 

farm by wurth

 

 

 

 

Гаранција на продуктот 24 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.